Як правильно вибрати красиві та стильні трусики

Як правильно вибрати красиві та стильні трусики

Правильно підібрана спідня білизна, зокрема – трусики, є запорукою комфортного самопочуття, впевненості у собі та чудового зовнішнього вигляду. Тому ми розповімо, на що звертати увагу при виборі.

Види трусиків

Найбільш затребуваними та універсальними є сліпи, носити які ви можете буквально щодня. Білизна закриває сідниці повністю, а також частково прикрита і середина стегна.

Якщо дозволяє одяг, можна носити максі, які багато в чому нагадують описану вище модель, але мають високу посадку.

Також досі дуже популярні стрінги, які сьогодні представлені величезною кількістю моделей та різноманітністю матеріалів. Носити такі трусики ви можете з одягом, що облягає.

Жіночі боксери є не менш затребуваними, адже вони комфортні як для щоденного носіння, так і для занять спортом.

Виробники нижньої білизни також пропонують бразиліани, які виглядають дуже сексуально та красиво. Вони можуть бути пошиті з гладкої тканини або прикрашені мереживом.

Ви також, якщо в цьому є необхідність, можете підібрати моделі, що коректують, які дозволяють візуально усунути дефекти фігури, наблизивши її до вашого ідеалу.

Як вибрати комфортні трусики

Вибираючи трусики, звертайте увагу на розмірну сітку. Дуже важливо, щоб білизна була вашого розміру. Занадто великі моделі будуть сповзати, маленькі натискати і створювати дискомфорт.

Матеріал також відіграє важливу роль. Наприклад, для щоденного носіння краще підібрати варіанти з натуральної тканини, яка добре пропускає повітря та вбирає вологу. Для занять спортом підходить спеціальна білизна, виготовлена ​​переважно із синтетичних тканин.

Щоб ваша фігура виглядала бездоганно, підбирайте спідню білизну залежно від типу фігури. Трусики мають коригувати, візуально усувати недоліки фігури. Білизна також повинна підкреслювати переваги фігури.

При виборі звертайте увагу на виробника. Коли йдеться про нижню білизну, не варто довіряти маловідомим компаніям. Адже від якості виробу залежить те, наскільки вам буде комфортно, скільки прослужить білизна та наскільки вона збереже зовнішню привабливість після численних прань.

Як бачите, грає роль не тільки зовнішній вигляд, але й ряд інших параметрів, які часом виявляються набагато важливішими за дизайн. Керуючись вищевикладеними порадами, ви зможете підібрати ідеальні трусики, які радуватимуть вас не один сезон.