Коригувальні колготки - видимий ефект

Коригувальні колготки - видимий ефект

У гардеробі кожної дівчини знайдеться місце для нової пари колготок, адже це повноправний аксесуар, який не тільки зігріває ноги, але і дозволяє створювати стильні образи. Колготки коригувальні стали справжнім порятунок для представниць прекрасної половини населення, яка бажає приховати недоліки своєї фігури. Саме вони візуально зменшують обсяг, створюють привабливі форми і притягують увагу.

Типологія коригувальних колгот

Правильне харчування, активний спосіб життя допоможуть привести своє тіло в порядок, але якщо необхідно швидко приховати недоліки і виглядати приголомшливо, тоді вам залишається купити колготки з утягивающим ефектом. Залежно від того, яку частину тіла слід підкоригувати, колготки бувають:

● для створення осикою талії і плоского живота, тобто моделі з утягивающими трусиками;

● апетитні стегна і сідниці моделюють колготки з ущільненими шортиками;

● приховають "апельсинову" кірку моделі з антицелюлітний ефект, в складі яких містяться спеціальні волокна.

Колготки моделюють дивують своєю різноманітністю: різні колірні відтінки, можливість підібрати потрібну щільність, а також свій ідеальний розмір. Вам не потрібно змінювати звичний стиль, досить підібрати підходящу модель. Подібний коригувальний аксесуар здатний по-справжньому прикрасити тіло, підкресливши лише його гідності. Колготки здатні не тільки зменшити розмір, але і додати ефект засмаги, який робить ніжки ще більш спокусливими.

Вибираємо ідеальні коригувальні колготки

При виборі такої важливої деталі вашого гардеробу необхідно враховувати кілька моментів. По-перше, особливості фігури, саме від цього залежить модель колготок. Щоб приховати живіт необхідно придбати колготки з утягивающим поясом, це запорука ідеальної талії, а також можливість носити навіть облягаючі сукні. Хочете залучати апетитними сідницями? Шукайте модель з шортиками, проте завжди звертайте увагу на довжину наряду. Вам абсолютно ні до чого ущільнена частину, яка буде видна під час руху.

Особливою популярністю користуються колготки з ущільненими шортиками. Це універсальний варіант, який прикрасить будь-який образ. Сьогодні бути стильною дуже просто, якщо грамотно підійти до вибору одягу. Не варто ховати себе за нарядами oversize, стягуючі колготки дозволять вам підкреслити всі достоїнства, приховати недоліки і виглядати просто приголомшливо!