Чоловічі капронові колготки

Чоловічі капронові колготки

Чоловічі капронові колготки хорошої якості - це цінний і корисний аксесуар для багатьох сітуацій.Как і жіночі, чоловічі колготи можуть бути зовсім тонкими, щільними, вовняними, з різними візерунками і так далі. Спочатку ця частина гардероба носилася тільки чоловіками.

 

Чоловічі колготки і панчохи: коли і як носити

 

На сьогоднішній день колготи не мають гендерної ознаки, однак це не означає, що моделі для чоловіків і жінок шиють по одним і тим же лекалами. Відрізняються пропорції довжини і ширини і особливості, що враховують чоловічу анатомію. Деякі моделі за прикладом своїх прабатьків з середньовіччя мають гульфик. Але це не обов'язковий елемент, оскільки спеціальна вставка і так робить їх досить комфортними для носіння чоловіками.

 

Кому ж в першу чергу можна порадити носити колготи як обов'язковий елемент гардероба?

 

- фанатам зимової риболовлі, полювання, активних видів спорту;

 

- тим, у кого є проблеми з кровообігом, що викликають варикоз, похолодання ступень і інші неприємні симптоми;

 

- любителям всього ексцентричного: так, наприклад, колготи і лосини з яскравими візерунками були традиційним елементом костюмів глем-рокерів 80-х та інших представників богеми.

 

І це не кажучи про спеціальні колготках для деяких видів спорту (кінна їзда) і балетних. Разом з тим носити капронові колготи давно вже стало стилем унісекс, тому будь-який чоловік, незалежно від роду діяльності, може гідно оцінити їх зручність і універсальність. Хоча може здатися, що купити колготи для чоловіків не так просто, зараз багато магазинів пропонують товари цього сегмента. Ще кілька років тому подібні замовлення можна було робити тільки на Ali-express і в європейських інтернет-магазинах. Але сьогодні гідний вибір, висока якість, різні матеріали і розміри є і в Україні.

 

Інтернет-магазин Kolgotoff - одяг для чоловіків і жінок

 

Якщо ви вирішили купити чоловічі колготки, Україна поки ще не може запропонувати товари власного виробництва. Але великий вибір капронових виробів з Італії, США та інших країн ви знайдете в інтернет-магазині Kolgotoff. Ми доставляємо замовлення по всій країні кур'єрськими службами по передоплаті або післяплатою.