Секрети підбору відповідного пояса та панчох

Секрети підбору відповідного пояса та панчох

В арсеналі кожної сучасної леді обов'язково має бути пара ефектних виробів із розряду панчішної продукції. При цьому розкішні панчохи максимально вдало поєднуються зі спеціальним поясом, який здатний привнести нотку еротичності в загальний вигляд жінки. Підібрана правильно, така пара виробів вигідно перетворить будь-яку жінку, незалежно від її зростання та статури.

Різновиди панчох та супутніх аксесуарів

Завдяки тому, що прогрес в області панчішної продукції не стоїть на місці, розробники розкішних виробів для прикраси жіночих ніг здатні запропонувати сучасним жінкам широкий асортимент продуктів. Крім того, що у продаж надходять панчохи як з еластичною ажурною гумкою для фіксації на ногах, так і моделі з підв'язками для кріплення на спеціальному поясі, модницям доступна розкіш вибору в плані виробів. Також представниці прекрасної статі можуть віддати перевагу панчохам з тією чи іншою фактурою та стилістичними параметрами. Різноманітність кольорів дозволяє сміливо експериментувати з образами, підбираючи панчішну продукцію, яка ідеально гармонуватиме з іншими деталями ансамблю. Широкий ціновий діапазон додатково сприяє тому, що кожна жінка зможе скласти свою колекцію панчох на різні випадки.

Моделі з еластичною ажурною гумкою підійдуть активним дівчатам, які перебувають у русі незалежно від часу. Тоді як вироби з підв'язками, що передбачають наявність особливого пояса, припадуть до смаку фатальним спокусницям, що віддають перевагу ефектним вбранням і панчохам, які будуть доречні з особливого приводу.

Такі моделі товарів припускають присутність пояса, який може бути представлений одним із таких варіантів:

 

• американський (є 6 гумок);

• європейський (відрізняється наявністю 4 гумок);

• англійська (складна конструкція включає від 8 до 10 гумових вставок).

 

Незалежно від модифікації виробники використовують для пошиття виключно тканини з високим процентним вмістом еластанових волокон для забезпечення бездоганної посадки виробу з будь-якої жіночої фігури. Також нерідко використовується мереживне полотно, яке забезпечує гарний візуальний ефект, додатково виконуючи функцію, що підтримує.

Правильний підхід до придбання аксесуарів для білизни

Сьогодні панчохи, як і пояс до них, легко можна купити як єдиний комплект. При такому рішенні виріб і важливий аксесуар ідеально гармоніюватимуть, але їх вартість разом зазвичай досить велика. Набагато дешевше купувати панчохи та пояс окремо, виходячи з типу білизни. Мереживний аксесуар максимально доречний до виробу з такого ж матеріалу, атлас гармонує з атласними деталями.

Молодим дівчатам підійдуть будь-які моделі панчішної продукції, тоді як старші леді краще керуватися такими принципами:

 

• віддавати перевагу панчохам із вертикальними візерунками;

• вибирати вироби інтенсивних відтінків;

• уникати тісних панчох, здатних врізатися в тіло.

 

Слід гармонійно підбирати фактуру і тон трусиків, щоб усі деталі білизни виглядали по-максимуму ефектно, прикрашаючи власницю.