Вибір компресійних колготок в інтернет-магазині «kolgotoff»

Вибір компресійних колготок в інтернет-магазині «kolgotoff»

Компресійні колготки виготовлені зі спеціального трикотажного матеріалу, який чинить тиск на поверхню ніг. Щоб використовувати їх з максимальною користю необхідно вміти правильно підбирати виріб.

Як підбирати компресійні колготки

Перед тим як купити компресійні колготки слід проконсультуватися з лікарем, який тип товару найбільш підходить. Ці вироби підрозділяються на профілактичні та лікувальні.

Вони передбачають створення тиску в області стегон, в той час як на гомілках тканину абсолютно не тисне. Таким чином, забезпечується нормальний кровотік в проблемних областях ніг. Щільність колгот визначається в денах або рівні тиску ртутного стовпа.

При відчутті важкості в ногах, набряках, при вагітності або початковій стадії варикозу вам підійдуть вироби з профілактичним ефектом. Їх ступінь компресії становить не більше 18 - 21 мм. ртутного стовпа. Жіночі колготки 2 - 4 класу визнаються лікувальними. Вони мають компресію не менше 49 мм ртутного стовпа.

Купите компрессионные колготки в Украине в нашем интернет-магазине «Kolgotoff». Наши изделия изготовлены из качественного материала и не имеют швов. У них продолжительные гарантийные сроки использования. Предусмотренный период носки составляет от 6 - 10 месяцев.

У нашого спеціального трикотажу нитки з еластичної пряжі. Сам матеріал витканий з пряжі подвійного плетіння. Матеріал для виготовлення - каучук, бавовна, еластан. Вагітні можуть вибрати товари тільки з натуральної сировини.

Наші компресійні вироби мають необхідну маркування, що є гарантією якості їх і безпеки. Вони позначаються як RAL. Таке позначення - знак якісного складу і міцності виробів. Також є свідченням того, що воно пройшло виробничі випробування.

Кожна одиниця товару маркується написом Oko-Tex Standard 100. Дана маркування позначає, що компресійні колготки для жінок повністю безпечні для шкірних покривів і підходять для використання.

У нашому каталозі на сайті магазина «Kolgotoff» ви знайдете різні компресійні вироби, призначені як для профілактики варикозу, так і з лікувальним ефектом.

Ви можете вибрати відповідний товар з урахуванням від ступеня розвитку варикозу. Є комплекти спеціально для вагітних, а також - для постійно втомлюються ніжок. Крім колготок, ви можете підібрати на сайті відповідні шкарпетки та гольфи. Вони також відповідають всім стандартам.